Ліхтарик SILVA Scout 3X (37977)
Відео 2Фото 6 |
SILVA Scout 3X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SILVA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SILVA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SILVA Scout 3X
Усі ціни 8 →Налобный фонарь Silva Scout 3X (300 lm) black SLV 37977 | 1 452 грн. |
Scout 3X налобний SLV 37977 | 1 452 грн. |
Ліхтар налобний Silva Scout 3X SLV 37977 | 1 386 грн. |
Налобный фонарь Silva Scout 3X, 300 люмен (SLV 37977) | 1 452 грн. |
Ліхтар налобний Silva Scout 3X | 1 585 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →