Ліхтарик SILVA Scout 3XTH (38000)
Відео 1Фото 9 |
SILVA Scout 3XTH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SILVA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SILVA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SILVA Scout 3XTH
Усі ціни 9 →Налобный фонарь Silva Scout 3XTH (350 lm) black SLV 38000 | 2 508 грн. |
Scout 3XT налобний SLV 37976 | 1 672 грн. |
Налобний ліхтар Silva Scout 3XTH, 350 люмен (SLV 38000) 7318860202711 | 2 508 грн. |
Фонарь налобный Silva Scout 3XTH, 350 люмен (SLV 38000) | 2 508 грн. |
Ліхтар налобний Silva Scout 3XTH | 2 679 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →