Ліхтарик SILVA Scout 3 (37978)
Відео 2Фото 6 |
SILVA Scout 3 |
|
Налобний ліхтар створений для експлуатації в похідних умовах (туризм, кемпінг) та навіть у якихось екстремальних ситуаціях. Кнопка керування розрахована на зручне та точне натискання рукавичками. Модель гарантує надійне освітлення цілий рік, влітку та взимку. Рівень вологостійкості відповідає стандарту IPx5. LED-лампи інтегровані в унікальну світлову головку Intelligent Light. Налобний ліхтар SILVA Scout 3 створює яскравий та зрозумілий промінь світла для далеких дистанцій.
Разом з тим передбачено ближнє підсвічування, яке забезпечує широкий просвіт. Акумулятор має гібридний пристрій. Освітлювач однаково добре працює як на простих лужних батарейках 3хААА, так і акумулятором Li-Ion. Для цієї моделі можна замовити фірмовий акумулятор Silva. Батарейний блок зручно відкривати навіть у рукавичках. Мікропальчикові батарейки з набору дозволяють пристрою підсвічувати протягом 32 годин. Ліхтарик має два режими яскравості: 220 і 50 лм. На еластичному оголов'ї передбачена силіконова вставка, що запобігає зісковзуванню стрічки. Напрямок підсвічування легко регулюється по вертикалі. Шарнірний кронштейн зручно повертається, при цьому кріплення надійно утримує світлову головку у вибраному положенні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SILVA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SILVA.
Купити SILVA Scout 3
Усі ціни 11 →Налобный фонарь Silva Scout 3 (220 lm) black SLV 37978 | 1 232 грн. |
Scout 3 налобний SLV 37978 | 1 232 грн. |
Налобний ліхтар Silva Scout 3, 220 люмен (SLV 37978) 7318860202490 | 1 232 грн. |
Налобный фонарь Silva Scout 3, 220 люмен (SLV 37978) | 1 232 грн. |
Ліхтар налобний Silva Scout 3, 220 люмен SLV 37978 | 1 176 грн. |