Стабілізатор напруги Sinus 22-16 22 кВА
Фото 6 | Товар застарів 39 490 грн. Тип стабілізатора: тиристорний; Вхідна напруга: 230 B (1 фаза); Потужність (кВА): 22; Вхідна напруга (В): 115 – 275; Точність вихідної напруги (±), %: 4; Швидкість спрацьовування (мс): 20; Габарити (мм): 255x483x200; Вага (кг): 30; |
Sinus 22-16 22 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:22 кВА
Вхідна напруга:115 – 275 В
Точність на виході (±):4 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Sinus 22-16:
- Кількість ступенів стабілізації — 16
Модификації Sinus 22-16
Ціни на Sinus 22-16 |
---|---|---|---|---|
Sinus 5.5-16 5.5 кВА | від 21 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Sinus 7-16 7 кВА | від 23 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Sinus 9-16 9 кВА | від 25 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Sinus 11-16 11 кВА | від 30 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Sinus 14-16 14 кВА | від 35 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Sinus 18-16 18 кВА | від 40 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →