Гіроборд SmartWay AllRoad New
Фото 7 |
SmartWay AllRoad New
Діаметр коліс(а):10.5 "
Максимальне навантаження:120 кг
Максимальна швидкість:до 19 км/год
Запас ходу:до 25 км
Вага пристрою:12 кг
Всі характеристики
Купити SmartWay AllRoad New
Усі ціни 16 →Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New + App 10.5" (Galaxy) | 5 189 грн. |
Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New + App 10.5" (Space) | 5 189 грн. |
Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New + App 10.5" (Velvet Red) | 5 189 грн. |
Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New + App 10.5" (Velocity Carbon) | 5 189 грн. |
Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New + App 10.5" (Stickerz) | 5 189 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →