Гіроборд Smart Balance Wheel U10 Pro
Фото 24 |
Smart Balance Wheel U10 Pro
Діаметр коліс(а):10 "
Максимальне навантаження:120 кг
Максимальна швидкість:до 20 км/год
Запас ходу:до 20 км
Вага пристрою:13.5 кг
Всі характеристики
Купити Smart Balance Wheel U10 Pro
Усі ціни 10 →Гіроборд Smart Balance U10 Pro Галактика | 5 790 грн. |
Гіроборд Smart Balance U10 Pro Зоряне небо | 5 790 грн. |
Гіроборд Smart Balance U10 Pro Лід та полум'я | 5 790 грн. |
Гіроборд Smart Balance U10 Pro Фіолетовий космос | 5 790 грн. |
Гіроборд Smart Balance U10 Pro Блискавка | 5 790 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →