Автомагнітола Sony DSX-A210UI
Відео 5 |
Sony DSX-A210UI
Монтаж:1DIN
Носії:USB, AUX
Підсилювач:55 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:червона
Всі характеристики
Характеристики DSX-A210UI
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony DSX-A210UI
Усі ціни 7 →Бездисковая MP3-магнитола Sony DSX-A210UI | 4 004 грн. |
Автомагнітола Sony DSX-A210UI (Extra Bass) | 4 699 грн. |
Бездискова MP3-магнітола Sony DSX-A210UI | 3 153 грн. |
Бездискова MP3-магнітола Sony DSX-A210UI | 3 998 грн. |
Бездискова MP3-магнітола Sony DSX-A210UI | 4 008 грн. |
Бездисковая MP3-магнитола Sony DSX-A210UI | 2 780 грн. |
Бездискова MP3-магнітола Sony DSX-A210UI | 4 798 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →