Автоакустика Pioneer TS-G1720F
Відео 8Фото 2 |
Pioneer TS-G1720F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer TS-G1720F
Усі ціни 9 →Pioneer TS-G1720F | 1 707 грн. |
Акустика Pioneer ts-g1720f | 1 733 грн. |
Pioneer TS-G 1720F | 980 грн. |
Pioneer TS-G1720F 23908 | 1 835 грн. |
Автомобильная акустика Pioneer TS-G1720F | 1 662 грн. |
ще 4 пропозиції
1 0 1 2 |
Купив такі собі динаміки. Пошкодував. ВЧ ланка не працює зовсім! Піщалка стоїть не звичайна електродинамічна з магнітом і котушкою, а дешевий п'єзо-динамічний зумер, до якого приклеєний пластиковий дифузор. Ну гаразд, хрін з ним, так ще на додачу організована ідіотська бездротова передача сигналу (без підвідних проводів) від основної котушки динаміка на приймальну котушку цього п'єзо-динаміка, яка в принципі працювати не зможе і не працює! Цей ідіотизм конструкторів зробив з 2- х смугового динаміка односмуговий широкосмугник! Коротше замовив собі на алі нові купольні пищалки, а ці пезо-піщалки просто викину. Позитивні якості: 17см в діаметрі, легкий, красивий дизайн! На подив не погана, рівна полиця АЧХ, грає від 70Гц до 12кГц. Не погано відіграє мідбас і середину. Порівняно не велика ціна. Не грає верху більше 12кГц, завдяки херової конструкції ВЧ ланки. У звуку немає прозорості і "кришталю з бубонцями", верхи тьмяні і не виражені. користуюся Pioneer TS-G1720F менше місяця |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →