Відеокамера Sony NEX-FS700
Відео 32Фото 12 |
Закрити
Шапка
Sony NEX-FS700
Тип носія:карта пам'яті
Вбудована пам'ять:128 ГБ
Роздільна здатність відео:Full HD (1080p)
Частота кадрів:960 к/с
Оптичне збільшення:11 х
Фокусна відстань:30.6 — 380 мм
Ефективних мегапікселів:8.3 МП
Розмір матриці:APS-C
Діагональ дисплея:3.5 "
Робота від акумулятора:до 3.3 год
Вага:1680 г
Всі характеристики
Серія Sony NEXПорівняти в таблиці →
від 195 000 грн.
професійна, карта пам'яті, вбудовано 128 ГБ, Full HD (1080p), 960 к/с, збільшення 11 х, матриця 8.3 МП, дисплей 3.5 ", робота 3.3 год, вага 1680 г
від 94 770 грн.
професійна, карта пам'яті, вбудовано 128 ГБ, Full HD (1080p), 60 к/с, збільшення 11 х, матриця 3.37 МП, дисплей 3.5 ", робота 8.3 год, вага 1040 г
від 70 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 60 к/с, матриця 20.3 МП, дисплей 3 ", робота 3.15 год, вага 825 г
АксесуариВсі аксесуари для Sony NEX-FS700 →
Відеоогляди
Review of Sony NEX FS700 Part 1: Slow motion and first impressions
7 червня 2012228 902 перегляда
Sony FS700 Review: Pros and Cons
29 травня 2012155 567 переглядів
Sony Fs700 Test Footage
19 січня 201380 337 переглядів
Обзор камер Red Scarlet и Sony FS700
20 серпня 201251 899 переглядів
Подводный бокс серии PRO для видеокамер Sony NEX-FS700 (часть 3)
15 січня 2014149 переглядів
Подводный бокс серии PRO для видеокамер Sony NEX-FS700 (часть 5)
15 січня 2014535 переглядів
Презентация подводного бокса WOSS серии PRO для Sony NEX-FS700 в СПб
27 грудня 2013366 переглядів
Подводный бокс WOSS Pro700 для видеокамер Sony NEX-FS700
3 жовтня 2013836 переглядів
Подводный бокс серии PRO для видеокамер Sony NEX-FS700 (часть 6)
15 січня 2014166 переглядів
Sony FS700 - Review & Breakdown || EP.02
27 листопада 20209 381 перегляд
June - A week with Sony NEX Fs700 (2013)
23 червня 20134 859 переглядів
Sony FS700 Professional Video Camera Unboxing & First Look Linus Tech Tips
10 жовтня 2012156 525 переглядів
#10 Sony NEX-FS700 Top Ten Cameras of the Digital Age
26 квітня 20231 781 перегляд
robot arm BBQ ( SONY NEX-FS700 shooting test 240fps )
15 серпня 20128 514 переглядів
The NAB Interviews with Shawn Lam: The Sony NEX-FS700
9 травня 2012227 переглядів
Sony NEX-FS700 High-Speed Comparison
3 серпня 2015582 перегляда
Sony Fs5, Sony Fs700 and Sony F3 image comparison .
6 серпня 20202 764 перегляда
Shooting Slow Motion with the Sony NEX-FS700
15 вересня 20147 416 переглядів
Using the Sony NEX-FS700 for live satellite uplink
17 серпня 20124 683 перегляда
Sony NEX-FS700 - quick guide
15 вересня 201420 553 перегляда
NAB 2012: Sony NEX-FS700
20 квітня 20123 359 переглядів
DVTV - Sony NEX-FS700 Kit and Gear Walkthrough
6 липня 201222 922 перегляда
Sony FS700 review part 1
26 травня 2012169 924 перегляда
Sony NEX FS700 4K (AXS-R5 Recorder) - Setup & Overview - MagnanimousRentals.com
6 січня 201433 273 перегляда
Sony NEX-FS700 240FPS + Twixtor |Ultra Slow-Mo|
10 вересня 2012117 416 переглядів
Sony NEX FS700 & FS100 - Setup & Overview - MagnanimousRentals.com
31 серпня 2012165 901 перегляд
Review of Sony NEX FS700 Part 2: Pros and Cons
7 червня 201239 167 переглядів
Sony NEX FS700 Review
19 червня 201433 612 переглядів
SONY NEX-FS700 Promo Video
22 листопада 201227 799 переглядів
Sony NEX-FS700 VS Black Magic Pocket Cinema Camera BMPCC (Both recorded in ProRes
12 грудня 201330 160 переглядів
Sony NEX- FS700 Upgraded 4K Solution Tutorial
8 серпня 201376 738 переглядів
Sony NEX - FS700 Unboxing
6 липня 201212 535 переглядів
Додаткові функції і можливості відеокамери Sony NEX-FS700:
- Об'єктив SEL-18200 (байонет Е) в комплекті. Можливість зміни об'єктивів, сумісних з байонетом Е-Mount і A-Mount
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 111 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 4.33 год, вага 1895 г
від 63 427 грн.
професійна, SSD, Ultra HD (4K), 30 к/с, дисплей 5 ", робота 1.5 год, вага 1700 г
від 33 390 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 635 г
від 11 880 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 27 х, матриця 2.1 МП, дисплей 2.7 ", робота 2.1 год, вага 190 г
від 480 999 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4 ", робота 1.3 год, вага 1820 г
від 258 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4.3 ", вага 1750 г
від 20 990 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 351 г
від 10 790 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), збільшення 30 х, матриця 2.29 МП, дисплей 2.63 ", вага 215 г
від 12 160 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 50 х, матриця 2.2 МП, дисплей 3 ", вага 252 г
від 89 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 30 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 2.5 год, вага 1320 г
від 129 999 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, дисплей 3.5 ", вага 2300 г