Відеокамера Sony FDR-AXP55
Відео 28Фото 8 |
Sony FDR-AXP55
Тип носія:карта пам'яті
Роздільна здатність відео:Ultra HD (4K)
Частота кадрів:25 к/с
Оптичне збільшення:20 х
Цифрове збільшення:250 х
Фокусна відстань:26.8 – 536.0 мм
Ефективних мегапікселів:8.29 МП
Розмір матриці:1/2.5"
Діагональ дисплея:3 "
Вага:635 г
Всі характеристики
АксесуариВсі аксесуари для Sony FDR-AXP55 →
Відеоогляди
Sony AXP55 Full Review by TechNave.com
26 квітня 201653 592 перегляда
4K Handycam FDR-AXP55 - School Event (Comparison Video)
5 квітня 201624 115 переглядів
SONY FDR-AXP55 4K Handycam試用分享【DVW.TV產業影音報】
21 квітня 201617 477 переглядів
Sony FDR-AXP55 4k
21 квітня 20169 223 перегляда
Мытищи Лётная улица Арена Мытищи SONY FDR AXP55 4K Mytishchi Arena 俄罗斯城市 ロシアの都市 러시아의 도시 ziminvideo
13 листопада 2019130 переглядів
Мытищи улица Лётная Арена - Мытищи SONY FDR-AXP55 Handycam Full HD 氷の宮殿 冰宫Зима ソニー 索尼 ziminvideo
24 лютого 2019211 переглядів
Мытищи Бульвар Ветеранов Зима SONY FDR-AXP55 4K Handycam Full HD ロシアの都市 俄罗斯城市 ソニー 索尼 ziminvideo
21 лютого 2019167 переглядів
Мытищи улица Щербакова Арена SONY FDR AXP55 Mytischi city Russia 俄羅斯城市 ロシアの都市 रूस के शहर مدن روسيا
20 листопада 2019404 перегляда
Мытищи Красный Кит Торговый Центр -1 SONY FDR-AXP55 4K Mytishchi shopping center ショッピング ziminvideo
7 березня 2019250 переглядів
Мытищи Красный Кит Торговый Центр -4 SONY FDR-AXP55 Mytishchi shopping center 购物中心 쇼핑센터 ziminvideo
22 березня 2019487 переглядів
Russian winter SONY FDR-AXP55 4K VIDEO TEST 4K 3840х2160 XAVC S HD 1920х1080p AVCHD テストソニー 测试索尼 테스트
17 березня 2019236 переглядів
Мытищи Красный Кит Торговый Центр -5 SONY FDR-AXP55 Mytishchi shopping center 购物中心 쇼핑센터 ziminvideo
27 березня 2019667 переглядів
Мытищи Красный Кит Торговый Центр -2 SONY FDR-AXP55 Mytishchi shopping center 购物中心 쇼핑센터 ziminvideo
11 березня 2019295 переглядів
Карусель SONY FDR-AXP55 4K VIDEO TEST 4K 3840х2160 XAVC S HD AVCHD テストソニー 测试索尼 테스트 ТЕСТ ziminvideo
5 березня 2019623 перегляда
Мытищи Красный Кит Торговый Центр -3 SONY FDR-AXP55 4K Mytishchi shopping center 购物中心 쇼핑센터
16 березня 20195 384 перегляда
REVIEW HANDYCAM SONY FDR AXP55 INDONESIA
22 листопада 20231 260 переглядів
HANDYCAM 4K - SONY FDR-AXP55
18 червня 20202 993 перегляда
SONY 4K FDR-AXP55 WITH INBUILT PROJECTER (64GB) UNBOXING AND REVIEW | REDEFINED TECH | (HINDI)
14 червня 20172 215 переглядів
How to fix tripod port problem on Sony FDR-AXP55 handycam Base port repair
10 липня 2022600 переглядів
#SonyFDR-AXP55 (UNBOXING) SONY FDR-AXP55 4K HANDYCAM WITH BUILT IN PROJECTOR
31 серпня 20183 322 перегляда
YOUTUBER VLOG神器/SONY FDR AXP55測試/SONY HANDYCAM TEST-By Ryan TV
12 грудня 20172 300 переглядів
SONY FDR-AXP55 4K Handycam Unboxing & Quick Review [Malaysia]
1 листопада 20183 080 переглядів
Unboxed : Sony FDR-AXP55
17 листопада 20166 154 перегляда
Sony handycam FDR AXP55 4K quality unboxing and quick review
7 липня 20196 465 переглядів
Sony 4K Handycam FDR-AXP55 / AX40
3 червня 201638 004 перегляда
Sony FDR-AXP55 4K Technology Handycam® with Built-in projector Display video
29 березня 201918 311 переглядів
4K Handycam FDR-AXP55 - Birthday (Comparison Video)
14 квітня 20163 844 перегляда
Unboxing a Sony Handycam FDR-AXP55 camcorder from China
9 серпня 201622 173 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 390 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 635 г
від 20 990 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 351 г
від 26 799 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 24 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 428 г
від 21 990 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 24 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 428 г
від 10 790 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), збільшення 30 х, матриця 2.29 МП, дисплей 2.63 ", вага 215 г
від 19 399 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 24 х, матриця 6.03 МП, дисплей 3 ", робота 1 год, вага 428 г
від 107 760 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 15 х, матриця 17.78 МП, дисплей 3.5 ", вага 2000 г
від 63 427 грн.
професійна, SSD, Ultra HD (4K), 30 к/с, дисплей 5 ", робота 1.5 год, вага 1700 г
від 111 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 4.33 год, вага 1895 г
від 11 880 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 27 х, матриця 2.1 МП, дисплей 2.7 ", робота 2.1 год, вага 190 г
від 480 999 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4 ", робота 1.3 год, вага 1820 г
від 258 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4.3 ", вага 1750 г