Зварювальний інвертор SSVA mini Samuraj
Відео 2 |
SSVA mini Samuraj |
|
Може бути джерелом постійного струму з додатковим обладнанням для зварювання MIG/MAG або TIG.
Напівавтоматичний інвертор, який цілком можна зарахувати до обладнання професійного класу. Так, SSVA mini Samuraj здатний видавати мінімальний струм на рівні 5 А, завдяки чому відмінно підходить для тонкого, майже ювелірної роботи з металами невеликої товщини. З іншого боку, максимальний струм 160 А розрахований на використання електродів діаметром 4 мм Можливість роботи з аргонними балонами розширює сферу застосування інвертора, даючи змогу працювати також і з кольоровими металами. Апарат має захист від залипання, але при цьому позбавлений класичних для інвертора функції швидкого старту і форсування дуги, оскільки в роботі з тонкостінних металом саме нестабільність струму зварювання є однією з головних перешкод у роботі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SSVA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SSVA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SSVA mini Samuraj
Сварочный инвертор SSVA Самурай (SSVA-mini) | 6 570 грн. |
Сварочный инвертор SSVA-mini САМУРАЙ 7a00434 | 6 150 грн. |
Зварювальний інверторний апарат 160А, SSVA-MINI «САМУРАЙ», з кабелями, Хар | 7 211 грн. |
Сварочный инвертор SSVA-mini Самурай - без кабелей bez7a00434 | 6 299 грн. |
Зварювальний напівавтомат SSVA-MINI "САМУРАЙ" (без пальника, з клемою) | 12 144 грн. |
0 0 3 2 |
Користуюсь більше 2-х років, нормальний політ, натішитися не можу. 4-й на 160 А. навіть сокири варив 10-12 мм. тягне норм. Шов лягає як луска на рибі! Маленький компактний, не Китай, чисті 160 ампер., зарядка бувало виручала взимку, також зарядкою оживляв дохлі літій-кадмієві батареї шурупокрута))) Одного разу було сильно вентилятор загудів, зателефонував до Харкова за тел. У гарантійці, сказали що вінтеля самому потрібно змастити, розібрав накапав пару крапель силікон. мастила в підшипник ковзання вентилятора і все стало норм. |
зварювання хороше хорошими електродами додаткові функції все перекриває занадто завищена ціна хоча останнім часом ця хвороба у багатьох |
Купував ще за 220 $. Зараз дешевше, якщо у перерахунку на $. Із серйозної роботи – паркан метрів 25. Решта так, дрібниці по домашньому. Класний апарат, користуюся 3 роки, вже й не пам'ятаю точно коли купував. Одного разу увімкнувся захист, допомогла щітка. Почистив деталі рід кришкою біля світлодіодів спереду. користуюся SSVA mini Samuraj місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
anonim
12 березня 2017, 21:32
При включении в сеть издает постоянный звуковой сигнал функции не переключаются #
anonim
6 грудня 2016, 10:29
SSBA mini Samuraj #
несвітиться ні один світлодіод непрацює ні одна фукція сварка зарядка працює тільки вентилятор що робити
anonim
16 жовтня 2016, 21:43
Не заряжает акомулятор.Все делал по инструкции.На протяжении 10ч. не зарядился #
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →