Гайковерт Start Pro SWK-21/2BL
Відео 2Фото 13 |
Start Pro SWK-21/2BL |
|
Акумуляторний гайковерт із безщітковим електромотором. Перемикач швидкостей дозволяє вибирати частоту обертання патрона (1600, 1900 або 2300 об/хв), яка найкраще підходить для того чи іншого завдання. Крутний момент досягає 420 Нм, а частота ударної дії - 3000 уд/хв. Для роботи в умовах слабкого освітлення інструмент оснащений світлодіодним підсвічуванням. Гайковерт Start Pro SWK-21/2BL поставляється разом із пластиковим кейсом, зарядним пристроєм та одним акумулятором, що має ємність 5 Агод. Набір аксесуарів включає три ударні головки, тримач для біт та металеву кліпсу для кріплення інструменту на ремені.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Start Pro SWK-21/2BL
Усі ціни 6 →Гайковерт акумуляторний ударний 21в 5А*год 0-1600 / 0-1900 / 0-2300 об.хв. | 4 230 грн. |
Гайкокрут Start Pro SWK-21BL | 5 999 грн. |
Гайковерт акумуляторний Start Pro SWK-21BL (безщітковий, ударний, 5 А/год) | 5 499 грн. |
Гайковерт акумуляторний Start Pro SWK-21BL | 5 999 грн. |
Гайковерт акумуляторний Start Pro SWK-21BL | 6 585 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Start Pro SWK-21BL | 3 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →