Ланцюгова пила Start Pro SCS/E-2970
Start Pro SCS/E-2970
Основне
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Розташування двигунапоперечно
Потужність2970 Вт
Макс. оберти двигуна8000 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску400 мм
Крок ланцюга3/8 "
Швидкість ланцюга14 м/с
Захисні функції
Гальмо ланцюга
Електронний захист двигуна
Функції та можливості
Комплектаціяланцюг
Інше
Вага4 кг
Офіційний сайтstart-tools.com.ua
Дата додавання на E-Katalogквітень 2020
Мережа ланцюгова пилка, призначена для виконання садових та господарських робіт. Може використовуватися для обрізання гілок на деревах, розчищення чагарників, розпилювання колод та колод, заготівлі дров або різання дерев'яних пиломатеріалів, що використовуються у будівництві. Ланцюгова пилка Start Pro SCS/E-2970 оснащена електромотором, що має потужність 2970 Вт і частоту обертання до 8000 об/хв. Велика довжина пиляльної гарнітури дозволяє розпилювати великі колоди та стовбури, а швидкість руху ланцюга 14 м/с гарантує хорошу чистоту різу. Пристрій важить 4 кг. До пилки додаються дві шини довжиною 400 мм (16"), два ланцюги (з кроком 3/8" між зубцями) та пластиковий захисний чохол для полотна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Купити Start Pro SCS/E-2970
Пилка ланцюгова електр start pro scs/e-2970 тмstart pro
Опис Напряжение 220Вт Мощность 2970Вт Длина шины 406мм шаг цепи 3/8 Макс. Число оборотов двиг 8000об/мин Автоматическая смазка цепи Улучшенная приводная звезда! Тройная заливка статора и якоря!!! Две шины Две цепи Датчик перегрузкиХарактеристики: - Бренд: START PROКраїна-виробник: Китай