Компресор T-max 8016601
Відео 1Фото 2 |
T-max 8016601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог T-max 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі T-max.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити T-max 8016601
Усі ціни 10 →Автомобильный компрессор (электрический) T-Max T-MAX 8016601 | 7 175 грн. |
Автомобільний компресор T-max 45A/150psi/160L/min/ клеми/шланг автомобільн | 6 297 грн. |
Компрессор "T-max" 45A/150psi/160L/min/ клеммы/шланг | 7 200 грн. |
Компресор автомобільний T-Max 45A/150psi/160L (8016601) 18919 | 6 173 грн. |
Автокомпресор T-max 45 A 150 psi 160 л кле мм шланг (8016601) | 7 369 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →