CD-програвач Technics SL-G700 (SL-G700EEK)
Відео 20Фото 5 |
Technics SL-G700
Відтвор.:CD-Audio, SACD
Формати:MP3, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
Дискретизація ЦАП:192 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:2 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:118 дБ
Входи:S/P-DIF, оптичний
Виходи:AES/EBU, оптичний, XLR
Всі характеристики
Купити Technics SL-G700
Усі ціни 12 →Цифровий транспорт Technics SL-G700EE-K Black SL-G700EEK | 136 800 грн. |
Програвач Technics SL-G700 czarny | 128 904 грн. |
Technics SL-G700 czarny | 125 760 грн. |
Technics SL-G700 czarny | 128 904 грн. |
Мережевий аудіопрогравач Technics SL-G700 Silver | 149 999 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →