CD-програвач Cyrus Lyric 09
Фото 9 |
Cyrus Lyric 09
Відтвор.:CD-Audio
Розрядність ЦАП:32 біт
Діапазон частот:20 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:98 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.012 %
Входи:S/P-DIF, оптичний
Всі характеристики
Купити Cyrus Lyric 09
Усилитель Cyrus Lyric 09 43401149 | 120 000 грн. |
Cyrus Lyric 09 офіційна гарантія | 112 499 грн. |
Підсилювач Cyrus Lyric 09 | 120 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →