Бокс Terra Drive 500 (TD-500)
Фото 6 |
Terra Drive 500 |
|
Двостороння система відкриття кришки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Drive 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Drive.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Drive 500
Усі ціни 6 →Автобокс Terra Drive 500 л сірий двосторонній Terra Drive TD500GD | 9 800 грн. |
Автомобільний вантажний бокс Terra Drive 500 | 11 200 грн. |
Автобокс Terra Drive 500 л чорний двосторонній Terra Drive TD500BD | 9 800 грн. |
Автомобільний вантажний бокс Terra Drive 500 Білий глянець | 13 800 грн. |
Автомобільний вантажний бокс Terra Drive 500 Чорний | 11 200 грн. |
Автомобільний вантажний бокс Terra Drive 500 Чорний глянець | 12 700 грн. |
0 0 4 2 |
Купив перед поїздкою на море. Влізло стільки речей, що я навіть не очікував. Дорогою збільшення витрати палива не відчув, керування автомобілем без змін. Головне не перевищувати швидкісний ліміт. Нормальний АБС пластик, замки ригельні, місткість, посилення профільної сталевої трубкою на дні. Запах, але це нісенітниця, пластик є пластик Сергей Дмитрюк: користуюся Terra Drive 440 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Колірні варіанти:
- Сірий металік
- Чорний
Модификації Terra Drive 500
Ціни на Terra Drive 500 |
---|---|---|---|---|
Terra Drive 320 | від 6 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Terra Drive 420 | від 8 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Terra Drive 440 | від 7 900 грн. | 7 пропозицій | ||
Terra Drive 480 | від 8 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Terra Drive 500 | від 9 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Terra Drive 600 | від 12 100 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →