Кріплення для велосипеда Thule FreeRide 532
Відео 19Фото 4 |
Thule FreeRide 532 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule FreeRide 532
Усі ціни 7 →Велокрiплення на дах Thule FreeRide 532 TH532002 | 4 399 грн. |
Багажник на крышу для 1-го велосипеда Thule FreeRide 532 | 4 399 грн. |
Велоскріплення на багажник Thule Freeride 1 вел. TH 532 | 4 704 грн. |
Велокріплення Thule Freeride 532 | 5 012 грн. |
Велокріплення Thule на дах Freeride 1 вел. (TH 532) | 4 195 грн. |
Велокріплення Thule FreeRide 532 (TH 532) | 4 399 грн. |
Велокріплення Thule FreeRide 532 (2 шт) (TH 532-532) | 8 798 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості багажника Thule FreeRide 532:
- Максимальна вага велосипеда 17 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →