Теплова гармата Thermex Storm 2 (450 007)
Thermex Storm 2 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Storm 2
Усі ціни 9 →Теплова гармата THERMEX Storm 2 | 1 200 грн. |
Thermex Thermex Storm 2 | 1 020 грн. |
Теплова гармата Thermex Storm 2 | 1 200 грн. |
Тепловентилятор Thermex Storm 2 | 1 200 грн. |
Теплова гармата Thermex Storm 2 | 1 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Thermex Storm 2
Ціни на Thermex Storm 2 |
---|---|---|---|---|
Thermex Storm 2 | від 979 грн. | 9 пропозицій | ||
Thermex Storm 3 | від 1 477 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →