Теплова гармата Thermex Storm 3 (450 008)
Thermex Storm 3 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Storm 3
Усі ціни 12 →Теплова гармата THERMEX Storm 3 | 1 950 грн. |
Thermex Thermex Storm 3 | 1 650 грн. |
THERMEX STORM 3 | 1 584 грн. |
Теплова гармата Thermex Storm 3 | 1 740 грн. |
Тепловентилятор Thermex Storm 3 | 1 750 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Thermex Storm 3
Ціни на Thermex Storm 3 |
---|---|---|---|---|
Thermex Storm 2 | від 979 грн. | 9 пропозицій | ||
Thermex Storm 3 | від 1 477 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →