Витяжка Toflesz Solar Sprint 60
Фото 8 |
Toflesz Solar Sprint 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz Solar Sprint 60
Усі ціни 6 →Вытяжка Toflesz OK-3 Solar Sprint 60 500m3/h Black | 6 068 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-3 Solar Sprint 60 500m3/h White | 6 068 грн. |
Витяжка Toflesz OK-3 Solar Sprint 60 500m3/h Black | 6 062 грн. |
Витяжка Toflesz OK-3 Solar Sprint 60 500m3/h White | 6 062 грн. |
Витяжка Toflesz OK-3 Solar Sprint 60 500m3/h Black | 6 072 грн. |
Витяжка Toflesz OK-3 Solar Sprint 60 500m3/h White | 6 072 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →