Витяжка ELEYUS Kent 700 60 IS нержавіюча сталь
Фото 7 |
ELEYUS Kent 700 60 IS нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Kent 700 60 IS нержавіюча сталь
Усі ціни 43 →Eleyus Eleyus Kent 700 60 IS | 6 299 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus KENT 700 60 IS | 6 299 грн. |
Витяжка Eleyus Kent 700 60 IS | 6 031 грн. |
ELEYUS KENT 700 60 IS | 5 972 грн. |
Вытяжка Eleyus Kent 700 60 Is | 5 961 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Kent 700 60 IS
Ціни на ELEYUS Kent 700 60 IS |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Kent 700 60 BG бежевий | від 4 290 грн. | 38 пропозицій | ||
ELEYUS Kent 700 60 WH білий | від 4 404 грн. | 56 пропозицій | ||
ELEYUS Kent 700 60 IS нержавіюча сталь | від 5 527 грн. | 43 пропозиції | ||
ELEYUS Kent 700 60 BL чорний | від 4 299 грн. | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →