Витяжка Toflesz Vega Glass 60
Фото 23 |
Toflesz Vega Glass 60 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz Vega Glass 60
Усі ціни 6 →Вытяжка Toflesz OK-5 Vega Glass 60 White | 5 725 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-7 Vega Glass 60 Black | 5 725 грн. |
Витяжка Toflesz OK-5 Vega Glass 60 White | 5 719 грн. |
Витяжка Toflesz OK-7 Vega Glass 60 Black | 5 719 грн. |
Витяжка Toflesz OK-5 Vega Glass 60 White | 5 729 грн. |
Витяжка Toflesz OK-7 Vega Glass 60 Black | 5 729 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →