Набір інструментів Total THT250618
Total THT250618 |
Загальна кількість одиниць | 18 шт | Викрутки для телефонів (презиційні) | 10 шт / SL1.5, SL2, SL2.5, SL3, PH000, PH00, PH0, T6, T8, T10 / | Викрутка | 8 шт / SL5.5, SL6.5x2, SL8, PH1, PH2x2, PH3 / | Зберігання інструменту | підставка / полиця | Вага | 1.08 кг | Офіційний сайт | totaltools.com.ua | Дата додавання на E-Katalog | вересень 2020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
|
| TOTAL 18 шт. (THT250618)Набір викруток TOTAL 18 шт. (THT250618) AKS.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: 14 міс. Поскаржитись | 1 169 грн. | | |
|
| Набір викруток Total викруток 18 шт (THT250618)кількість викруток в наборі - 18 шт, Магнітний наконечник - є Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 14 міс. від виробника Поскаржитись | 1 322 грн. | | |
|
| Набор отверток TOTAL отверток 18 шт (THT250618) THT250618Набор отверток TOTAL отверток 18 шт (THT250618) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | 1 097 грн. | | |
|
| Набір викруток Total викруток 18 шт (THT250618) THT250618кількість викруток в наборі - 18 шт, Магнітний наконечник - є Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 1 118 грн. | | |
|
| Total Набір викруток Total викруток 18 шт (THT250618) THT250618+ 54 грн бонус, кількість викруток в наборі - 18 шт, Магнітний наконечник - є Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 1 118 грн. | | |
Відеоогляди
Обзор Отвёртки TOTAL из Rozetka
15 жовтня 20195 369 переглядів
Набор отверток Total 8 шт + отвертки точной механики 10 шт
23 травня 2018861 перегляд
Видеообзор на Набор отверток TOTAL THT250618 из Sulpak
20 квітня 2019298 переглядів
НАБОР ОТВЕРТОК TOTAL
6 квітня 2019139 переглядів
Динаміка цін на Total THT250618
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна