Набір інструментів Total THT91462
Відео 3Фото 6 |
Total THT91462 |
|
Набір надфилей з робочою частиною довжиною 140 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total THT91462
Набор инструментов TOTAL надфилей, 140мм, 6шт. (THT91462) THT91462 | 330 грн. |
TOTAL Набір інструментів надфилей, 140мм, 6шт. (THT91462) THT91462 | 279 грн. |
Набір надфілів Total 140 мм 6 шт. (THT91462) | 142 грн. |
Набір інструментів Total надфілів, 140мм, 6шт. (THT91462) | 321 грн. |
Набір інструментів TOTAL надфилей, 140мм, 6шт. (THT91462) | 278 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →