Набір інструментів Total THTIS5106
Фото 3 |
Total THTIS5106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total THTIS5106
Усі ціни 7 →Набор отверток Total инструмент электрика Sl Ph 10 шт (THTIS5106) | 664 грн. |
Набор TOTAL THTIS5106 отверток электричество Sl, Ph, 10шт. | 720 грн. |
TOTAL THTIS5106 | 719 грн. |
Total THTIS5106 — Набір викруток Sl, Ph, 10 предметів | 646 грн. |
Набір викруток Total THTIS5106 Sl, Ph, 10 предметів | 395 грн. |
Набір TOTAL THTIS5106 викруток електрика Sl, Ph, 10шт. | 743 грн. |
Набір викруток Total THTIS5106 Sl, Ph, 10 предметів | 749 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →