Бойлер Vaillant uniSTOR VIH R 400/6
Відео 1Фото 3 | Товар застарів 37 108 грн. Тип: накопичувальний; Джерело енергії: непрямий; Об'єм бака (л): 400; Джерело живлення: енергонезалежний; Магнієвий анод; Нагрівальних елементів: 1; захист від завеликого тиску; Підключення труб: збоку; Габарити (см): 147x81x87.5; |
Vaillant uniSTOR VIH R 400/6 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Vaillant uniSTOR VIH R 400/6
Ціни на Vaillant uniSTOR VIH R 400/6 |
---|---|---|---|---|
Vaillant uniSTOR VIH R 120/6 | від 22 960 грн. | 15 пропозицій | ||
Vaillant uniSTOR VIH R 150/6 | від 26 560 грн. | 13 пропозицій | ||
Vaillant uniSTOR VIH R 200/6 | від 34 734 грн. | 8 пропозицій |