Циркуляційний насос Wilo Star-Z NOVA T 1 м 1/2" 138 мм (4222650)
Відео 3Фото 3 |
Wilo Star-Z NOVA T 1 м
1/2"
138 мм
Призначення:для рециркуляції ГВП
Продуктивність:400 л/год
Макс. напір:1 м
Споживана потужність:6 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:різьба
Модифікація насоса з артикулом T оснащений таймером, автоматичним розпізнаванням термічної дезинфекції і lcd дисплеєм.
Всі характеристики
Характеристики Star-Z NOVA T
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Star-Z NOVA T 1 м 1/2" 138 мм
Усі ціни 30 →Насос циркуляційний енергозберігаючий WILO з мокрим ротором Star-Z Nova T | 9 386 грн. |
WILO Star-Z NOVA T (4222650) | 7 491 грн. |
Насос циркуляційний Wilo Star-Z Nova T (4222650) 4222650 | 8 448 грн. |
WILO Star-Z NOVA T (4222650) | 7 454 грн. |
Насос циркуляционный Wilo Star-Z-NOVA-T (ROW) | 8 417 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →