Циркуляційний насос Grundfos UP 15/14 B PM 1.2 м 1" 80 мм (97916771)
Grundfos UP 15/14 B PM 1.2 м
1"
80 мм
Призначення:для рециркуляції ГВП
Продуктивність:500 л/год
Макс. напір:1.2 м
Споживана потужність:8 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики UP 15/14 B PM
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos UP 15/14 B PM 1.2 м 1" 80 мм
Усі ціни 9 →Grundfos Grundfos Comfort 15-14 B PM (97916771) 97916771 | 6 418 грн. |
Циркуляційний насос Grundfos UP 15-14 B PM 230 В (97916771) 97916771 | 6 418 грн. |
Grundfos UP 15/14 B PM | 5 300 грн. |
Grundfos UP 15-14 B PM 97916771 | 5 466 грн. |
Grundfos Насос циркуляционный Grundfos COMFORT15-14B PM (97916771) | 6 384 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості циркуляційного насоса Grundfos UP 15/14 B PM:
- Ротор двигуна на постійних магнітах
РекомендуємоПорівняти в таблиці →