Циркуляційний насос Shimge HBS-12 12 м 1" 163 мм
Shimge HBS-12 12 м
1"
163 мм
Призначення:для рециркуляції ГВП
Продуктивність:546 л/год
Макс. напір:12 м
Споживана потужність:55 Вт
Швидкостей:2 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики HBS-12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge HBS-12 12 м 1" 163 мм
Усі ціни 6 →Насос рециркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 55Вт 1м³/ч Hmax 12м 3/4" HBS | 8 180 грн. |
Насос рециркуляционный Hmax 12м Qmax 1м³ Shimge HBS-12 + гайки 1/2"+ кабел | 8 180 грн. |
Рециркуляційний насос SHIMGE HBS-12, G1/2" 1042341 | 8 180 грн. |
Рециркуляційний насос SHIMGE HBS-12, G1/2" | 8 180 грн. |
Насос рециркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 55Вт 1м/ч Hmax 12м 3/4" HBS- | 8 180 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE HBS-12 | 8 181 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →