USB-хаб Verbatim USB-C Multiport Hub (49141)
Фото 6 |
Verbatim USB-C Multiport Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim USB-C Multiport Hub
Усі ціни 17 →Концентратор usb-c Verbatim USB-C/2хUSB3.0/HDMI/RJ45 (49141), Silver/Black | 1 667 грн. |
Verbatim USB-C -> 2xUSB 3.0, 1xHDMI, 1xRJ45 Gray (49141) | 1 917 грн. |
Концентратор Verbatim USB-C to U3.1G1/U3.0x2/HDMI/RJ45 (49141) | 1 792 грн. |
Verbatim Концентратор Verbatim USB-C to U3.1G1/U3.0x2/HDMI/RJ45 (49141) 49 | 1 499 грн. |
Концентратор Verbatim USB-C to U3.1G1/U3.0x2/HDMI/RJ45 (49141) 49141 | 1 499 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →