USB-хаб BASEUS Mechanical Eye (CAHUB-J)
Відео 2Фото 8 |
BASEUS Mechanical Eye |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Mechanical Eye
Усі ціни 15 →Baseus Mechanical Eye 6 in 1 USB-C USB3.0x3 + HDMI + RJ45 + USB-C PD Ether | 1 799 грн. |
Концентратор USB Type-C Baseus Mechanical Eye 6 in 1 Smart Grey (CAHUB-J0G | 2 037 грн. |
Хаб Baseus Mechanical Eye 6 in 1 (CAHUB-J0G) | 2 499 грн. |
Хаб Hub Baseus PD to 3USB/HDMI 4K/LAN CAHUB-J Сірий метал, пластик | 3 446 грн. |
USB-хаб Baseus Mechanical Eye 6 в 1 Type-C to USB3.0х3 + HDMI + RJ45 + Typ | 2 249 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →