USB-хаб Belkin USB-C - Ethernet/HDMI/VGA/USB-A 100W PD (AVC004BTBK)
Фото 8 |
Belkin USB-C - Ethernet/HDMI/VGA/USB-A 100W PD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Belkin USB-C - Ethernet/HDMI/VGA/USB-A 100W PD
Усі ціни 24 →Адаптер Belkin Adapter USB-C to Hdmi + Vga + Usb + RJ45 Black (AVC004BTBK) | 2 970 грн. |
Адаптер Belkin Adapter USB-C to HDMI+VGA+USB+RJ45 Black (AVC004BTBK) | 2 970 грн. |
BELKIN USB-C - Ethernet/HDMI/VGA/USB-A 100W PD Black (AVC004BTBK) | 2 999 грн. |
Концентратор Belkin usb-c - Ethernet, hdmi, vga, usb-a, 100w pd, black (av | 2 664 грн. |
Адаптер USB Type C -> VGA,Ethernet,HDMI,USB3.2 Gen1 Belkin Black (AVC00 | 2 999 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →