Корм для кішок Versele-Laga Lara Adult Beef 2 kg
Фото 3 | Товар застарів Тип: сухий корм; Смак: яловичина; Вага упаковки (кг): 2; Порода: короткошерсті; довгошерсті; Вік: Вік: від 12 місяців; молоді; дорослі; Загальне призначення: повсякденний; Спеціальне призначення: в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для кішок Versele-Laga →
від 359 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо телятини, протеїн м'яса курки, індички, рис, ячмінь, глютен, жир, суперпреміум
від 458 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка 17%, злаки, білок, жири, цикорій, суперпреміум
від 405 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для нирок, в составе: куряче м'ясо 42%, рис 16%, маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, суперпреміум
від 477 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, печінка, протеїни, риба, яйця, овочі, ягоди, суперпреміум
від 426 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для нирок, в составе: м'ясо ягняти 27%, м'ясо ягняти 22%, рис бальдо 16%, маїс, курячий жир, суперпреміум
від 519 грн.
сухий корм, 1.6 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, качка, креветка, суперпреміум
сухий корм, 1.6 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, в составе: ягня, рис, суперпреміум
сухий корм, 1.6 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: індичка, лосось, суперпреміум
від 523 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти, курка 30%, індичка 4%, злаки, овочі, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясні і рибні субпродукти, курка 25%, лосось 4%, злаки, овочі, суперпреміум
від 513 грн.
сухий корм, 1.6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, качка, суперпреміум
від 466 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, білок, злаки, тваринний жир, яєчний порошок, вітаміни, суперпреміум
від 472 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для нирок, в составе: курка (21%), рис (16%), злаки, вітаміни, суперпреміум
від 440 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, рис, суперпреміум
Versele-Laga Lara Adult Beef 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Versele-Laga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Versele-Laga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Versele-Laga LaraПорівняти в таблиці →
від 2 105 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, мясо и производные (курица 25%, баранина 4%), овощи, суперпреміум
від 111 грн.
сухий корм, 0.35 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо, субпродукти, масла, жири, овочі, дріжджі, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 0.35 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, мясо и производные (курица 25%, баранина 4%), овощи, суперпреміум
від 588 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: злаки, мясо и мясные продукты (курица 25%), фрукты, суперпреміум
сухий корм, 0.35 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясні і рибні субпродукти, курка 25%, лосось 4%, злаки, овочі, суперпреміум
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясні і рибні субпродукти, курка 25%, лосось 4%, злаки, овочі, суперпреміум
сухий корм, 0.35 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти, курка 30%, індичка 4%, злаки, овочі, суперпреміум
від 2 221 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти, курка 30%, індичка 4%, злаки, овочі, суперпреміум
від 2 371 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: злаки, курка, целюлоза, масла, жири, мінерали, дріжджі, суперпреміум
від 120 грн.
сухий корм, 0.35 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: злаки, курка, целюлоза, масла, жири, мінерали, дріжджі, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і субпродукти, курка 35%, злаки, овочі, молоко, суперпреміум
від 1 875 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо, субпродукти, масла, жири, овочі, дріжджі, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясні і рибні субпродукти, курка 25%, лосось 4%, злаки, овочі, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: злаки, курка, целюлоза, масла, жири, мінерали, дріжджі, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти, курка 30%, індичка 4%, злаки, овочі, суперпреміум
Модификації Versele-Laga Lara Adult Beef
Ціни на Versele-Laga Lara Adult Beef |
---|---|---|---|---|
Versele-Laga Lara Adult Beef 350 g | від 111 грн. | 4 пропозиції | ||
Versele-Laga Lara Adult Beef 10 kg | від 1 875 грн. | 6 пропозицій |