Корм для кішок Versele-Laga Lara Adult Sterilized 2 kg
Фото 3 |
Versele-Laga Lara Adult Sterilized 2 kg |
|
Основні інгредієнти: м'ясо та продукти тваринного походження (30% курки), злаки, екстракти рослинних білків, олії і жири, продукти рослинного походження (2% целюлози), мінерали, дріжджі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Versele-Laga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Versele-Laga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Versele-Laga Lara Adult Sterilized 2 kg
Сухий преміум корм для кастрованих котів та стерилізованих кішок Lara Adul | 594 грн. |
Сухий корм Lara Adult Sterilized 2 кг (410776) | 594 грн. |
Збалансований корм для стерилізованих котів Lara Sterilized з куркою 2 кг | 588 грн. |
Cухий преміум корм для кастрованих котів та стерилізованих кішок Lara Adul | 594 грн. |
Модификації Versele-Laga Lara Adult Sterilized
Ціни на Versele-Laga Lara Adult Sterilized |
---|---|---|---|---|
Versele-Laga Lara Adult Sterilized 350 g | від 120 грн. | 2 пропозиції | ||
Versele-Laga Lara Adult Sterilized 2 kg | від 588 грн. | 4 пропозиції | ||
Versele-Laga Lara Adult Sterilized 10 kg | від 2 371 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →