Корм для кішок Optimeal Extra Taste Veal 1.5 kg
Фото 5 |
Optimeal Extra Taste Veal 1.5 kg |
|
Містить комплекс для зміцнення імунітету Immunity Support Mix, корисні трави, ягоди, натуральні антиоксиданти і пребіотики.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimeal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimeal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimeal Extra Taste Veal 1.5 kg
Усі ціни 9 →Повнораціонний сухий корм для дорослих котів Optimeal з високим вмістом те | 359 грн. |
Сухий корм Optimeal Adult Cats для дорослих кішок зі смаком телятини 1.5 к | 480 грн. |
Сухой корм Optimeal Adult Cats для взрослых кошек со вкусом телятины 1.5 к | 480 грн. |
Сухой корм для взрослых кошек с высоким содержанием Телятины 1,5 кг OPTIME | 497 грн. |
Повнораціонний сухий корм Optimeal для дорослих котів з високим вмістом те | 359 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Optimeal Extra Taste Veal
Ціни на Optimeal Extra Taste Veal |
---|---|---|---|---|
Optimeal Extra Taste Veal 200 g | від 70 грн. | 4 пропозиції | ||
Optimeal Extra Taste Veal 300 g | від 78 грн. | 3 пропозиції | ||
Optimeal Extra Taste Veal 700 g | від 204 грн. | 16 пропозицій | ||
Optimeal Extra Taste Veal 1.5 kg | від 359 грн. | 9 пропозицій | ||
Optimeal Extra Taste Veal 4 kg | від 865 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →