Морозильна камера Vestfrost CMF 165 W 165 л
Відео 1Фото 27 |
Vestfrost CMF 165 W |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Vestfrost CMF 165 W
Ціни на Vestfrost CMF 165 W |
---|---|---|---|---|
Vestfrost CMF 085 W 63 л | від 7 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 103 W 103 л | від 7 169 грн. | 47 пропозицій | ||
Vestfrost CMF 165 W 165 л | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 144 W 182 л | від 11 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 155 W 227 л | від 13 089 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →