Морозильна камера Vestfrost CMF 155 W 227 л
Відео 1Фото 27 |
Vestfrost CMF 155 W |
|
Морозильна камера із зручним сховищем та високою продуктивністю, представлена на ринку у 2023 р. Зона заморозки на 227 л розділена на шість відділень. Дві верхні секції відведені під полиці, які герметично закриваються поворотною кришкою, а чотири нижні відділення представлені висувними лотками. Просте електромеханічне керування дозволить легко освоїтися в налаштуваннях. Поворотний регулятор на 5 позицій дозволить швидко вибрати відповідну температуру заморозки.
Низькотемпературна зона охолоджується до –24 °C. Продуктивність агрегату досягає 20 кг на добу. Морозильна камера Vestfrost CMF 155 W працює із розрахунком на економію електроенергії. Клас енергоефективності А+, середньорічне навантаження на мережу становить близько 238 кВт*год. Якщо знеструмити морозильний агрегат, то холод зберігатиметься протягом 15 год. Модель отримала дверцята з петлями і вбудованою ручкою. Апарат спирається на ніжки із регульованою висотою. Система розморожування використовує класичний краплинний пристрій. Компресор працює із шумом до 41 дБ. Морозильна камера якісно функціонуватиме при температурі навколишнього середовища 10-43 °C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Купити Vestfrost CMF 155 W 227 л
Усі ціни 21 →VESTFROST CMF 155 W | 14 278 грн. |
Морозильна камера Vestfrost CMF 155 W | 14 799 грн. |
Морозильна камера Vestfrost Cmf 155 W | 13 903 грн. |
VESTFROST CMF 155 W | 14 207 грн. |
Морозильная камера Vestfrost Cmf 155 W | 13 939 грн. |
Модификації Vestfrost CMF 155 W
Ціни на Vestfrost CMF 155 W |
---|---|---|---|---|
Vestfrost CMF 085 W 63 л | від 7 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 103 W 103 л | від 7 169 грн. | 47 пропозицій | ||
Vestfrost CMF 165 W 165 л | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 144 W 182 л | від 11 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Vestfrost CMF 155 W 227 л | від 13 089 грн. | 24 пропозиції |