Плита ViLgrand VGP 4041
ViLgrand VGP 4041 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ViLgrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ViLgrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ViLgrand VGP 4041
Усі ціни 9 →Настільні плити ViLgrand VGP-4041 bro | 1 149 грн. |
ViLgrand VGP-4041 Bro VGP-4041Bro | 1 149 грн. |
Настільна плита газова ViLgrand VGP-4041 brown | 1 149 грн. |
Настільна плита газова ViLgrand VGP-4041 white | 1 199 грн. |
Плита настільна (газ) VILGRAND VGP 4041 brown | 1 269 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →