Плита ViLgrand VGS 1012 нержавіюча сталь
ViLgrand VGS 1012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ViLgrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ViLgrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ViLgrand VGS 1012 нержавіюча сталь
ViLgrand VGS-1012 | 849 грн. |
Настільна плита газова ViLgrand VGS-1012 | 849 грн. |
Таганок газовий ViLgrand VGS-1012 | 889 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →