Плита ViLgrand VGP 3031
Відео 1Фото 2 |
ViLgrand VGP 3031 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ViLgrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ViLgrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ViLgrand VGP 3031
Настільна плита газова ViLgrand VGP-3031 brown | 858 грн. |
Настільна плита газова ViLgrand VGP-3031 white | 858 грн. |
Таганок газовий Vilgrand VGP-3031 білий | 1 150 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →