Плойка Vitek VT-8424 B
Фото 4 |
Vitek VT-8424 B |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitek VT-8424 B
Вирівнювач волосся Vitek VT-8424 2в1 | 559 грн. |
Плойка автоматична Vitek VT-8424 B | 606 грн. |
Плойка Vitek VT-8424 B, Black | 524 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →