Плойка Silver Crest SLSD 34D A1
Фото 3 |
Silver Crest SLSD 34D A1 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SLSD 34D A1
Усі ціни 7 →Плойка Silver Crest SLSD 34D A1 | 671 грн. |
Плойка Silver Crest SLSD-34D-A1 34 Вт | 1 129 грн. |
Плойка Silver Crest SLSD-34D-A1 34 Вт | 981 грн. |
Плойка для укладання волосся Silver Crest SLSD 34D A1 | 750 грн. |
Плойка Silver Crest SLSD-34D-A1 34 Вт | 1 095 грн. |
Плойка Silver Crest SLSD 34D A1 Золота з білим | 770 грн. |
Локон Silver Crest SLSD 34D A1 для завивки 34 Вт керамічне покриття 2 режи | 936 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →