Далекомір для стрільби Vortex Impact 1000 (LRF101)
Відео 3Фото 4 |
Vortex Impact 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Impact 1000
Далекомір лазерний Vortex Impact 1000, 6x20, дальність 4.6 - 914 м, режим | 12 080 грн. |
Далекомір лазерний 914м Vortex Impact 1000 6x20 Чорний | 13 771 грн. |
Дальномір Vortex Impact 1000 6x20 | 12 080 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →