Далекомір для стрільби Vortex Razor HD 4000 (LRF-250)
Відео 22Фото 4 |
Vortex Razor HD 4000 |
|
Дальнобійний мисливський далекомір-монокуляр в ударозахищеному корпусі з магнієвого сплаву. Оснащений 25-мм об'єктивом із 7-кратним збільшенням. Може використовуватися визначення відстаней до 3658 м з похибкою не більше 0.05%. Крім вимірювання дистанції, далекомір Vortex Razor HD 4000 може обчислювати кут до мети. Пристрій працює за принципом безперервного сканування і має кілька режимів роботи (Normal, First, Last, ELR), що дозволяють обчислювати відстані до об'єктів на передньому або задньому плані, а також межі можливостей приладу. На лінзах є покриття ArmorTek, що забезпечує захист від подряпин, бруду та олії. Герметичність корпусу дозволяє використовувати далекомір у широкому діапазоні температур (від -20°C до +60°C) та під час дощу. Пристрій постачається в комплекті з чохлом, кліпсою та елементом живлення, заряду якого вистачає на 4000 вимірів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Купити Vortex Razor HD 4000
Усі ціни 33 →Дальномір Vortex Razor Hd 4000 3650 м 7х25мм | 29 601 грн. |
Дальномер Vortex Razor Hd 4000 3650 м 7х25мм | 29 601 грн. |
Лазерный дальномер Vortex Razor hd 4000 (lrf-250) | 25 266 грн. |
Дальномер Vortex Razor HD LRF-250 | 29 600 грн. |
Лазерний далекомір Vortex Razor HD 4000 (LRF-250) 927801 | 25 999 грн. |