Далекомір для стрільби Vortex Diamondback HD 2000 (LRF-DB2000)
Відео 10Фото 4 |
Vortex Diamondback HD 2000 |
|
Оптичний електронний прилад визначення відстані від стрілка до мішені. Працює на дистанціях до 1830 м. Два режими вимірювання та два методи визначення відстаней дозволяють використовувати далекомір за різними сценаріями. Центральним елементом оптичної системи є 24-мм лінза із 7-кратним збільшенням. На лінзах далекоміра Vortex Diamondback HD 2000 є покриття антивідблиску та захисні покриття, які забезпечують високу якість зображення з чіткою картинкою і запобігають появі подряпин на склі. Корпус виготовлений з полікарбонату з гумовим покриттям. Герметичність корпусу гарантує гарний захист далекоміра від вологи (клас IPX7). Як джерело живлення використовується елемент CR2, який дозволяє зробити до 1000 окремих вимірів. У комплект входять чохол, кліпса для носіння на ремені та ремінець на руку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Купити Vortex Diamondback HD 2000
Усі ціни 17 →Дальномір Vortex Diamondback Hd 2000 (LRF-DB2000) | 16 000 грн. |
Дальномер Vortex Diamondback Hd 2000 (LRF-DB2000) | 16 000 грн. |
Лазерный дальномер Vortex Diamondback hd 2000 (lrf-db2000) | 15 047 грн. |
Дальномер Vortex Diamondback HD 2000 (LRF-DB2000) 930133 | 15 999 грн. |
Далекомір Vortex Diamondback HD 2000 (LRF-DB2000) 930133 | 15 999 грн. |