Твердопаливний котел WD KD-50 50 кВт
Фото 5 | 65 000 грн. Купити! Твердопаливний котел КД-50 КВТ d 220мм 50 кВт (10C004)Маркетплейс: Rozetka.ua DzeWЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
WD KD-50 50 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:50 кВт, площа ~ 400 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 200 мм
Регулятор тяги та вентилятор купуються окремо.
Всі характеристики
Характеристики KD-50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WD KD-50
Ціни на WD KD-50 |
---|---|---|---|---|
WD KD-20 20 кВт | від 42 000 грн. | 1 пропозиція | ||
WD KD-30 30 кВт | від 51 000 грн. | 1 пропозиція | ||
WD KD-40 40 кВт | від 59 000 грн. | 1 пропозиція | ||
WD KD-50 50 кВт | від 65 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →