Стабілізатор напруги Lorenz Electric LS-500T 0.5 кВА
Відео 1Фото 4 |
Lorenz Electric LS-500T 0.5 кВА
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА
Вхідна напруга:100 – 260 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Lorenz Electric LS-500T 0.5 кВА
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения Lorenz Electric ЛС-500Т | 2 214 грн. |
Стабілізатор Lorenz ЛС-500Т 107935-1 | 2 280 грн. |
Стабилизатор Lorenz Electric ЛС-500Т 00-00007021 | 2 219 грн. |
Стабилизатор Lorenz ЛС-500Т | 2 280 грн. |
Стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛС-500Т | 2 211 грн. |
Стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛС-500Т | 2 096 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Lorenz Electric LS-500T:
- Кількість ступенів стабілізації — 7
Модификації Lorenz Electric LS-500T
Ціни на Lorenz Electric LS-500T |
---|---|---|---|---|
Lorenz Electric LS-500T 0.5 кВА | від 2 096 грн. | 6 пропозицій | ||
Lorenz Electric LS-1000T 1 кВА | від 2 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Lorenz Electric LS-2000T 2 кВА | від 3 041 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →