Кухонний ніж WOLL WM024
WOLL WM024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL WM024
Усі ціни 6 →Ніж для хліба Woll 24см з чохлом (WM024) | 766 грн. |
Нож для хлеба Woll 24см с чехлом (WM024) | 754 грн. |
Нож Woll 24 см WM024 | 882 грн. |
Кухонний ніж для хліба із захисним чохлом WOLL 24 см (WM024) | 949 грн. |
Ніж WOLL для хліба 24 см з захисним чохлом (WM024) | 176 грн. |
Ніж для хліба WOLL 24 см з захисним чохлом (WM024) | 882 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →