Кухонний ніж WOLL WKE255BMB
WOLL WKE255BMB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL WKE255BMB
Усі ціни 6 →Ніж для хліба Woll Edge 25.5см (WKE255BMB) | 1 798 грн. |
Нож для хлеба Woll Edge 25.5см (WKE255BMB) | 1 753 грн. |
Нож WOLL Edge 25,5 см WKE255BMB | 2 122 грн. |
Ніж для хліба WOLL Edge 25.5 см (WKE255BMB) | 2 285 грн. |
Ніж WOLL EDGE для хліба 25,5 см (WKE255BMB) | 2 122 грн. |
Ніж для хліба WOLL EDGE 25,5 см (WKE255BMB) | 2 122 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →